Perspektywy

MegaPortal Perspektywy.pl to lider wśród polskich portali edukacyjnych. Bazując na 20-letnim doświadczeniu wydawnictwa Perspektywy Press w dziedzinie informacji edukacyjnej, pomaga kolejnym pokoleniom młodzieży szukającej wsparcia w wyborze drogi życiowej. Na jego łamach znaleźć można najbardziej prestiżowe rankingi edukacyjne Perspektyw i Rzeczpospolitej.

Znajduje się tam również największa w polskim internecie MegaBaza, zawierająca pełne dane o uczelniach, kierunkach i studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także doktoranckich i podyplomowych.

Dużym zainteresowaniem cieszy się rozbudowany serwis Zawody, pozwalający młodym ludziom mądrze zaplanować karierę. Przez całą dobę ukazują się newsy z życia polskich uczelni. Perspektywy.pl to wiedza na temat edukacji w pigułce.

Wydawnictwo Perspektywy Press to jednak nie tylko portal. Wydajemy miesięcznik młodzieżowy „Perspektywy”, organizujemy targi edukacyjne (m.in. wrześniowy Salon Maturzystów, który odwiedza co roku od 200 do 300 tys. osób) i tworzymy cenione rankingi: szkół wyższych, szkół ponadgimnazjalnych, liceów warszawskich.

http://www.perspektywy.pl/
http://www.salonmaturzystow.pl/
http://www.studyinpoland.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *